Primementor - solutions & training

Model pracy

Firma PRIME MENTOR SOLUTIONS & TRAINING działa od 2008 roku. Powstała jako efekt zdobytych na przestrzeni ostatnich 10 lat doświadczeń w szkoleniach biznesowych przez osoby stanowiące obecnie trzon kadry trenerskiej firmy.

Podczas realizacji naszych projektów współpracujemy z ekspertami w określonych dziedzinach bazując na sprawdzonych i efektywnych metodach pracy. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie i dobieramy najlepsze dla niego rozwiązania.

Model ciągłego doskonalenia Primementor

 

 

Wiemy, że sukces zrealizowanego projektu szkoleniowego zależy w równym stopniu od jakości przeprowadzonego warsztatu, jak i konsekwencji we wdrażaniu nowych standardów zachowań na terenie firmy. Jesteśmy świadomi, że trener musi nie tylko zadbać o efektywne, atrakcyjne szkolenie, ale także przekonać uczestników, by po treningu wprowadzili zmiany do swojego zawodowego funkcjonowania. Szczególna dbałość o poszkoleniowe zachowania uczestników jest cechą charakterystyczną pracy konsultantów i trenerów Prime Mentor.

Aby wesprzeć naszych Klientów we wdrożeniu nowych umiejętności na terenie organizacji, w autorski sposób zaadaptowaliśmy metodologię Kaizen na potrzeby szkoleń biznesowych.

Proponujemy nowy sposób poradzenia sobie z oporem wobec zmian w zachowaniu, który odczuwa większość uczestników treningów. Z oporem, który często powoduje, że przeprowadzone szkolenia nie powodują oczekiwanych zmian w sposobie pracy. Skuteczność modelu naszych szkoleń opiera się na zastosowaniu sprawdzonej amerykańsko-japońskiej strategii „małych kroków Kaizen”.

Model ciągłego doskonalenia Prime Mentor charakteryzuje się współpracą z Klientem również po szkoleniu. Zakłada wybranie wewnątrz organizacji mentorów zmiany behawioralnej i przygotowanie ich przez naszych trenerów do wsparcia procesu uczenia się nowych zachowań. W modelu tym ostateczne zniwelowanie oporu uczestników szkolenia przed zmianą następuje od 4 do 12 tygodni po warsztacie.